REUTERS
SREĆA PRATI HRABRE?

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 21. veljača 2018. 01:15

Chelsea je na svom terenu u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka odigrao 1:1 protiv Barcelone. Engleski prvak poveo je golom Williana u 62., a izjednačio je Messi u 75. minuti.

Međutim, krajnji rezultat mogao je biti kudikamo drugačiji da Brazilac u prvom poluvremenu nije dvaput zatresao stativu.

Prvo se u 34. minuti odlično oslobodio i opalio s nekih 20-ak metara pogodivši desnu stativu, da bi se samo sedam minuta kasnije dokopao jedne lopte izvan šesnaesterca i opalio, ali lopta je sada završila na suprotnoj stativi.

Uspio je Willian pogoditi u 62., no mnogi navijači Chelseaja žalit će za onim stativama iz prvog poluvremena jer bi tako aktualni engleski prvak bio jako blizu prolaska dalje.

26. travanj 2024 19:38