Screenshot: Reddit
DRAMA NA ANFIELDU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 12. prosinac 2018. 08:57

Liverpoolovi navijači slave brazilskog vratara Alissona Beckera nakon utakmice 6. kola skupine C Lige prvaka.

Liverpool je protiv Napolija slavio s 1:0 i prošao u nokaut-fazu natjecanja, a iako su 'Redsi' bili bolja momčad tijekom susreta valja reći da su imali na kraju puno sreće.

Silne promašene prilike nisu im se osvetile, a u 92. minuti sam je ispred Liverpoolovog vratara ostao Arkadiusz Milik.

Igrač kojeg je trebao čuvati Dejan Lovren ostao je sam, neometan nakon ubacivanja s desne strane, a njegov udarac s vrha peterca čudesno je obranio brazilski vratar. Valja reći da je Lovren u igru ušao nepune dvije minute prije spomenute situacije.

Da je kojim slučajem utakmica završila 1:1, dalje bi uz PSG prošao Napoli...

"Uspio je, bio je nevjerojatan, nikad nisam vidio nešto slično...da sam znao da je tako dobar platio bih ga dvostruko više. Uh, kakva utakmica. Nisam siguran da menadžer može biti ponosniji na momčad nego li sam ja sada", rekao je Liverpoolov trener Jürgen Klopp nakon susreta o vrataru kojeg je Liverpool prošlog ljeta Romi platio 64.6 milijuna funti.

23. travanj 2024 04:14