screenshot youtube
STVARNO ZNA S LOPTOM

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 04. listopad 2018. 13:59

Srpski prvak je u prvom kolu iznenadio favorizirani Napoli odigravši 0-0, no u drugom kolu Lige prvaka doživio je pravi debakl. Crvena zvezda se dobro držala u prvih 20 minuta, no onda je procurilo.

PSG je do kraja poluvremena zabio četiri gola, a u nastavku još dva. Pobjeda PSG-a je mogla biti i uvjerljivija, no Milan Borjan se istaknuo s nekoliko odličnih obrana. Još jednu fenomenalnu utakmicu u dresu Parižana odigrao je Brazilac Neymar koji je bio nerješiva enigma za sve nogometaše Crvene zvezde.

Neymar se posebno istaknuo s dva fantastično izvedena slobodna udarca, ali bravure kojima je u očaj bacao nogometaše srpskog prvaka vrijedi pogledati još jednom. POGLEDAJTE VIDEO!

25. travanj 2024 14:17