screenshot
GOLČINA ZA PAMĆENJE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. listopad 2018. 23:39

Momčad Barcelone je u sklopu drugog kola Liga prvaka stigla na Wembley na noge Tottenhamu. Katalonci u ovim trenucima vode 3:2, a jedan od pogodaka postigao je i hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić.

Domaćine je već u 2. minuti susreta načeo Brazilac Coutinho nakon velike pogreške vratara Huga Llorisa, a onda je na scenu stupio as Vatrenih u 28. minuti.

Naime, nakon Rakitić je naletio na jednu odbijenu loptu i s dvadesetak metara poslao pravi projektil u mrežu Tottehnama. Lloris se istegnuo koliko je dug i širok, ali nije imao baš nikakve šanse. POGLEDAJTE POGODAK!

16. travanj 2024 11:00