REUTERS/Paul Hanna
LIGA PRVAKA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. listopad 2018. 01:05

Real Madrid je na Santiao Bernabeuu pobijedio Viktoriju Plzen 2:1 pogocima Benzeme i Marcela čime je prekinuo crni niz od pet utakmica bez pobjede.

"Kraljevski klub" je utakmicu protiv Viktorije dočekao uzdrmanih redova i atmosfere nakon što je u zadnjem kolu na Bernabeu izgubio od Levantea sa 1-2. Bio je to Realov četvrti poraz u zadnjih pet utakmica (plus remi s Atleticom), a pritom je europski prvak spojio čak 481 minutu ili osam sati i jednu minutu bez postignutog gola što je novi negativni rekord u 116 godina postojanja kluba.

Real nije zabio u utakmicama protiv Seville (0-3), Atletica (0-0), CSKA Moskve (0-1), Alavesa (0-1) i 72 minute protiv Levanta.

Real se mučio i protiv borbenih Čeha, na koncu je slavio sa 2-1. Domaćin je poveo u 11. minuti golom Karima Benzeme, a potom promašio nekoliko lijepih prilika. Na 2-0 je povisio Marcelo u 55. minuti, no gosti su vratili neizvjesnost smanjivši zaostatak u 79. minuti golom Patrika Hrošovskog.

Luka Modrić je odigrao cijeli susret za Real.

LIGA PRVAKA, 3. KOLO:

SKUPINA E

AEK - BAYERN 0:2 (Martinez 61', Lewandowski 63')

AJAX - BENFICA 1:0 (Mazraoui 90'+2')

SKUPINA F

HOFFENHEIM - LYON 3:3 (Kramarić 33', 47', Joelinton 90'+2' / Traore 27', Ndombele 59', Depay 67')

ŠAHTAR - MANCHESTER CITY 0:3 (D. Silva 30', Laporte 35', B. Silva 71')