Screenshot
BORBA DO SAMOGA KRAJA

Najljepši pogodak prošle večeri u Lige prvaka djelo je Antoinea Griezmanna
Piše: Predrag JurišićObjavljeno: 23. studeni 2017. 10:09

Pobjedom 2:0 protiv Rome, madridski je Atletico ostao do posljednjeg daha u utrci za plasmanom u osminu finala! Bila je ovo prva pobjeda Madriđana u skupini i o drugom putniku među 16 najboljih iz skupine C, uz sigurni Chelsea, odlučivat će se u posljednjem kolu.

I sve je vrlo jednostavno: Atleticu je potrebna pobjeda u Londonu protiv Chelseaja, ali uz taj rezultat, Roma ne smije doma pobijediti Karabah. U slučaju Romina remija i pobjede Atletica, obje bi momčadi tada imale po devet bodova, a u osminu finala otišao bi Atletico zbog boljeg međusobnog omjera s Romom (0:0, 2:0), jer je u natjecanjima pod Uefinom ingerencijom to prvi kriterij kad dvije ili više momčadi imaju isti broj bodova. A Romu pobjeda sigurno vodi među 16, neovisno o londonskom rezultatu...

Najljepši pogodak prošle večeri u Lige prvaka djelo je Antoinea Griezmanna! Francuski je napadač, naime, fantastičnim volejem, ‘polu-škaricama’, s osam metara, nakon dodavanja upornoga Corree, u 69. minuti zatresao mrežu i donio svom Atleticu 1:0 vodstvo, a pet minuta prije kraja, Griezmann je asistirao Gameiru za konačnih 2:0. Romin kapetan Nainggolan je u 64. minuti uzdrmao vratnicu...

- Ne predajemo se, idemo po pobjedu u London, pa ćemo vidjeti što će se događati u Rimu - rekao je Atleticov junak za beIN Sports.

20. travanj 2024 01:36