Alex Grimm/Bongarts/Getty Images
PREDNOST REDSA

Nogometaši Liverpoola pobijedili su u gostima kod Hoffenheima s 2:1 u derbiju večeri prve runde playoffa Lige prvaka. Domaćini će žaliti za promašenim jedanaestercem iz 11. minute kada je slab udarac Andreja Kramarića obranio Simon Mignolet.
Piše: HinaObjavljeno: 15. kolovoz 2017. 15:36

HOFFENHEIM - LIVERPOOL 1:2 (Uth 87' / Arnold 35', Milner 74')

HOFFENHEIM (3-4-3): Baumann - Bičakčić (od 52. Nordtveit), Vogt, Hubner - Kaderabek, Rupp (od 53. Amiri), Demirbay, Zuber - Gnabry (od 70. Uth), Wagner, Kramarić.

LIVERPOOL (4-3-3): Mignolet - Alexander-Arnold, Matip, Lovren, Moreno - Can, Henderson (od 63. Milner), Wijnaldum - Salah, Firmino (od 84. Solanke), Mane (od 89. Grujić).

-----------------------------------------------------------------

Liverpool je poveo u 35. minuti, desni branič Trent Alexander-Arnold odlićno je izveo slobodni udarac sa 20 metara i pogodio je donji kut protivničkog gola.

U 74. minuti Liverpool je vodio sa 2-0. James Milner pucao je iz teške pozicije, iskosa sa 20 metara, lopta je okrznula veznjaka domaćina Nordtveita i završila je u mreži.

Andrej Kramaric Missed Penalty HD - 1899...

Poraz Hoffenheima ublažio je Mark Uth u 87. minuti.

Trent Alexander-Arnold SUPER GOAL HD... by riqezi

Standardni stoper Liverpoola Dejan Lovren, koji je igrao svih 90 minuta, mogao se upisati u strijelce u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, kada je nakon kornera pucao glavom, ali je lopta prošla tik uz vratnicu.

S druge strane, Kramarić je za Hoffenheim također odigrao čitav susret.