REUTERS/Sergio Perez
NEPOTREBNO

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. rujan 2018. 23:58

Juventus je u prvome kolu Lige prvaka gostovao u Valenciji, a u premijernoj europskoj utakmici za talijanskoga giganta Cristiano Ronaldo odigrao je svega 29 minuta.

Naime, upravo je toliko vremena bilo potrebno slavnom Portugalcu da izgubi živce i zaradi izravni crveni karton zbog nesportskog ponašanja.

Usporena snimka pokazuje kako Ronaldo, valjda nezadovoljan prelaganim padom igrača Valencije, reagira na način da svog protivnika povlači za kosu.

Igrači 'Stare dame' prosvjedovali su kod suca Brycha, među njima se našao i Mario Mandžukić, no sve to nije donijelo nikakvu promjenu u vrlo brzoj i hrabroj odluci.

Srećom po Talijane, stvari su krajem prvog poluvremena krenule nabolje budući da su u 45. poveli pogotkom Miralema Pjanića iz jedanaesterca, a na isti način, preko istog čovjeka, povećali su prednost u 51. minuti za konačnih 2:0.

18. travanj 2024 23:57