REUTERS
PRAVE MAJSTORIJE

Piše: HinaObjavljeno: 07. prosinac 2019. 20:51

Francuski nogometni prvak Paris SG preokretom je kao gost svladao Montpellier sa 3-1 (0-1) u prvom subotnjem susretu 17. kola.

Domaći su poveli autogolom Paredesa (41-ag), no gosti su pred kraj susreta u samo sedam minuta postigli tri gola i preokrenuli rezultat. U strijelce su se upisali Neymar (74), Mbappe (76) i Icardi (81).

Posebno je lijep bio gol raspoloženog Brazilca, njegovu majstoriju iz slobodnog udarca u 74. minuti možete pogledati u videu.

Vodeći Paris SG sada ima 39 bodova, osam više od drugog Marseillea, dok je Montpellier sedmi sa 24 boda.

Petak:

Lille - Brest 1-0 (Osimhen 16)

Nimes - Lyon 0-4 (Depay 16-11m, 64, Aouar 71, Andersen 79)

Subota:

Montpellier - Paris SG 1-3 (Paredes 41-ag / Neymar 74, Mbappe 76, Icardi 81)

Nice - Metz 4-1 (Cyprien 9, 41-11m, Ganago 59, Lees Melou 75 / Niane 74)

Rennes - Angers 2-1 (Niang 24, 80 / Alioui 90+3)

Strasbourg - Toulouse 4-2 (L. Kone 7, Thomasson 26, Ajorque 48, Mothiba 75 / Isimat-Mirin 3, Said 50)

Monaco - Amiens 3-0 (Ben Yedder 62, Maripan 66, Balde 69)