POHOD NA ETIHAD

• Sportske novosti

• 01.10.2019. u 16:23

• Dinamovi navijači oduševili su u Manchesteru na utakmici godine, unatoč 2:0 porazu protiv prvog favorita Lige prvaka. Vesela ekipa se tijekom dana razmiljela po pubovima u centru grada, atmosfera je bila odlična, a otprilike pola sata prije početka susreta u pratnji policije stigli su na Etihad. A tamo su pružili pravi otpor domaćim navijačima.

Dinamo je imao sjajnu podršku s tribina Etihada, više od tisuću navijača Modrih pjevalo je od prve minute, orilo se 'Dinamo Zagreb, ale ale...', a na trenutke su uspjeli nadglasati gotovo 40.000 Engleza.

Kad je završilo prvo poluvrijeme u kojem je Dinamo čudesno uspio spasiti gol stigla je i nagrada s tribina. 'Hoćemo pobjedu', bila je poruka igračima Nenada Bjelice koji su odlazili u svlačionicu.

Nažalost, Dinamo u drugom dijelu nije uspio spriječiti seriju napada Cityja, zabili su Sterling (66') i Foden (95'), ali Bjeličini su igrači na kraju ispraćeni ovacijama za junački nastup.

Cityjev zbor pjeva pjesme Cityja i Dinama uoči susreta delegacija dvaju klubova na Etihadu