Photo by Epsilon/Getty Images
6. KOLO RUSKE PREMIER LIGE

CSKA NA GOSTOVANJU IZGUBIO OD VELIKOG RIVALA, PORAZ UBLAŽIO IGRAČ KOJI JE UMALO ZAPAPRIO VATRENIMA Vlašić odigrao svih 90 minuta u gradskom derbiju

Piše: HinaObjavljeno: 19. kolovoz 2019. 23:44

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić odigrao je svih 90 minuta za moskovski CSKA koji je u susretu 6. kola ruskog nogometnog prvenstva izgubio na gostovanju kod gradskog suparnika Spartaka sa 1-2 (0-0), dok je Kristijan Bistrović ušao u igru u 80. minuti.

Oba gola za Spartak postigao je Gigot (59', 79'), a za CSKA je strijelac bio Fernandes (68') koji je bio strijelac izjednačujućeg pogotka u produžecima protiv Hrvatske u četvrtfinalu Mundijala 2018.

U sastavu CSKA Zvonimir Šarlija je ostao na klupi.

Ovom pobjedom Spartak je preskočio CSKA na ljestvici, sada je četvrti sa 11 bodova, jednim više od osmog CSKA.

Na vrhu je Zenit sa 14 bodova, drugi Lokomotiv i treći Krasnodar imaju po 13.

24. travanj 2024 01:54