LIGA PRVAKA

LOŠE VIJESTI IZ LISABONA Hrvatski prvak Novo Vrijeme teško poražen i u drugoj utakmici u Ligi prvaka

Piše: HinaObjavljeno: 17. studeni 2018. 17:45

Hrvatski futsal prvak Novo Vrijeme Apfel iz Makarske upisao je i drugi poraz u Elitnom kolu Lige prvaka u Lisabonu, od portugalskog predstavnika Sportinga s 0-6.

Nakon što su u uvodnom nastupu na turniru u Lisabonu poraženi od Benfice s 0-5, nogometaši hrvatskog malonogometnog prvaka u drugom su se kolu sastali s domaćinom turnira i prošlosezonskim finalistom, Sportingom.Portugalci su preko Caryja i Dieguinha već u prve četiri minute stekli dva pogotka prednosti, a potom su Vinicius i Aparecido povisili na 4-0, rezultat s kojim se otišlo na odmor. U drugom je poluvremenu Sporting postigao još dva pogotka, zahvaljujući Ericku i Dieguinhu za konačnih 6-0.

U drugom ogledu drugog kola Benfica je pobijedila ruski Sibirjak 4-2 te će Benfica i Sporting u nedjelju u izravnom okršaju odlučivati o plasmanu na Final Four. Novo Vrijeme Apfel će u nedjelju u 18 sati premijerne bodove tražiti protiv ruskog Sibirjaka.

20. travanj 2024 15:21