Charles McQuillan Getty Images
NIŠTA OD ČUDA

PROSINEČKI I ŠITUM 'NASTRADALI' U ISTANBULU Galatasaray posljednjoj momčadi lige zabio četiri komada

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 02. veljača 2020. 20:47

Robert Prosinečki i njegov Kayserispor ostali su bez bodova u gostima kod Galatasaraya, bivši izbornik BIH i hrvatski nogometni reprezentativac vraćaju se iz Istanbula s četiri gola u mreži...

U toj utakmici 20. kola turskog prvenstva bilo je 4-1 za favorita, a jedan dio utakmice igrao je Mario Šitum, bivši igrač Dinama. Prosinečki ga je pozvao u igru zadnjih 20 minuta.

Dakle, mrežu zadnje momčadi turske lige načeo je Buyuk u 5. minuti, a u 21. minuti bilo je 2:0 nakon gola Donka. Igrala se 64. kad je za 3:0 zabio Feghouli. Kakvu takvu nadu gostima donio je Mešanović svojim pogotkom u 69. minuti, ali veliku pobjedu u samoj završnici utakmice potvrđuje svojim drugim pogotkom Feghouli.

Momčad Roberta Prosinečkog naravno i dalje je na dnu, a zona preživljavanja udaljena je sedam bodova.

20. travanj 2024 05:08