KINA

Sammir zabio u pobjedi

Sammir je postigao prvi gol na utakmici, a svoj ukupno treći za Jiangsu, već u 7. minuti, a još jednom je bio jedan od najboljih igrača svoje momčadi koja je šesta na ljestvici od 16 klubova
Piše: HinaObjavljeno: 24. lipanj 2015. 18:26

Bivši hrvatski reprezentativac Sammir postigao je zgoditak u 15. kolu Kineskog prvenstva u domaćoj pobjedi svog Jiangsu Guoxin-Saintya nad Shanghai Greenland Shenhuom (3-2).

Sammir je postigao prvi gol na utakmici, a svoj ukupno treći za Jiangsu, već u 7. minuti, a još jednom je bio jedan od najboljih igrača svoje momčadi koja je šesta na ljestvici od 16 klubova. Gosti iz Šangaja su u uzbudljivoj utakmici, uspjeli nakon vodstva domaćina od 2-0, izjednačiti na 2-2 pogotkom Australca Tima Cahilla. Jiangsu je do pobjede došao zgoditkom Vidara Oerna Kjartanssona.

U Kineskoj ligi vodi Guangzhou Evergrande 29 bodova, ispred Shanghai East Asie i Beijing Guoana, koji imaju isto bodova kao vodeći.

19. travanj 2024 14:16