Action Images/Jason Cairnduff
ISTINA IZNAD SVEGA

SLAVEN BILIĆ JE JOŠ JEDNOM POKAZAO KOLIKA JE NOGOMETNA POŠTENJAČINA 'Netko bi nakon ovoga mogao dobiti otkaz'

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. prosinac 2019. 17:38

West Bromwich Albion ponovno je vodeći u Championshipu, a način na koji je Bilićeva momčad stigla do pobjede kod Prestona (1-0) izazvao je puno polemika.

Kontakt vratara Declana Rudda i Kylea Edwardsa za penal koji je u 90. minuti realizirao Austin, naime, jedva da je postojao.

Igrala se 90. minuta kada se igrač WBA-a Kyle Edwards sjurio u kazneni prostor Prestona. Ondje je imao kontakt s vratarom domaćeg sastava Declanom Ruddom, barem je tako procijenio sudac Langford, nakon čega su uslijedili silni protesti s tribina.

Usporena snimka pokazuje kako je Edwards zapravo odglumio prekršaj, ali odluka suca je ostala i WBA je slavio.

NAJZANIMLJIVIJE TRENUTKE UTAKMICE PRESTON - WBA POGLEDAJTE OVDJE

- Vidio sam snimku na mobitelu, ali iz lošeg kuta. Zanimljivo je što čak i neki ljudi iz našeg kluba nisu uvjereni da je to bilo za jedanaesterac. Netko bi mogao dobiti otkaz - komentirao je Bilić.

West Bromwich Albion se s nova tri boda vratio na vrh ljestvice i sada ima 42 boda, dva više od prvog pratitelja Leeds Unteda.

20. travanj 2024 03:27