Action Images via Reuters/Carl Recine
CHAMPIONSHIP

STOPOSTOTAN UČINAK NAŠIH PREDSTAVNIKA Slaven Bilić posjeo na klupu hrvatsko pojačanje, njegova zamjena namjestila dva gola

Piše: Vedran FilipovićObjavljeno: 31. kolovoz 2019. 21:26

Svi hrvatski predstavnici bili su uspješni u šestom kolu Championshipa odigranom u subotnje popodne. Ivan Šunjić je na travnjaku proveo svih 90 minuta u preokretu svog Birminghama protiv Stokea (2:1), Luton Simona Sluge istim je rezultatom svladao Huddersfield, a hrvatski je vratar sudjelovao s dvije obrane, dok je West Bromwich Albion zasjeo na četvrtu poziciju pobjedom 3:2 nad Blackburnom.

Slaven Bilić odlučio je Filipa Krovinovića uvesti u posljednjih 13 minuta, njegovo mjesto na terenu zauzeo je Matheus Pereira koji je upisao dvije asistencije (Phillips, Livermore). U idućem kolu WBA ide na Craven Cottage na derbi protiv Fulhama koji je u petak remizirao u Cardiffu. Na tronu je Swansea, Velšani su slavili kod Leedsa pogotkom Routledgea u 90. minuti...

20. travanj 2024 15:30