REUTERS/Luisa Gonzalez
DŽOKERI S KLUPE

UTUČENI LEO MESSI NE SKRIVA RAZOČARANJE NAKON ŠOKANTNOG PORAZA NA OTVARANJU COPA AMERIKE 'Ostaje gorak okus, moramo naći snage za dalje...'

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 16. lipanj 2019. 17:16

Lionel Messi izjavio je da 'osjeća gorak okus' nakon poraza od 2:0 protiv Kolumbije na otvaranju Copa Amerike.

Oba gola za Kolumbiju pala su pred kraj utakmice, a postigli su ih igrači koje je Queiroz uveo s klupe kao zamjene. Kolumbiju je u vodstvo u 71. minuti doveo Roger Martinez, koji je u igru ušao u 14. minuti nakon ozljede Luisa Muriela. Asistirao mu je James Rodriguez.

Pet minuta prije kraja na asistenciju Jeffersona Lerme zabio je Duvan Zapata i time dotukao Argentince.

Messi je nakon susreta poručio:

"Osjećamo gorak okus zbog poraza. U drugome poluvremenu imali smo mnogo dobrih šansi. Nismo mislili da ćemo startati ovako loše, naravno, ali sada moramo uzdignuti glave i naći snage za dalje. Poraz nikad ne sjeda lako, a ovaj smo iznimno teško prihvatili. Sada se moramo okrenuti Paragvaju", utučen je bio Argentinac.

Argentina i dalje ima šanse za prolazak skupine uspije li svladati Paragvaj u srijedu i Katar u nedjelju.

20. travanj 2024 19:47