Screenshot: Youtube
NIJE IZDRŽAO

Piše: Jutarnji.hrObjavljeno: 21. ožujak 2016. 12:15

U nedjelju su nogometaši Barcelone prosuli 2:0 vodstvo na gostovanju kod Villarreala. Završilo je 2:2, a nakon susreta stoper katalonskog sastava Gerard Pique nije izdržao da ne komentira suđenje.

"Imali smo uoči utakmice osam bodova prednosti, a sada imamo devet, pa mislim da je to ipak pozitivno“, rekao je Pique, aludirajući kako je Barcelona usprkos remiju povećala prednost ispred prvog pratitelja s obzirom da je dan ranije Atletico poražen na gostovanju kod Sportinga s 2:1.

Upitan za suđenje Pique je rekao.

"Kad dosude nešto u našu korist odmah počnu razne priče, a kad sude protiv nas nitko ništa ne govori“, dodao je stoper sastava kojem je ove sezone u Primeri dosuđeno čak 16 jedanaesteraca.

Nekoliko sati nakon Barcelonine utakmice Real je kod kuće savladao Sevillu sa 4:0, a Pique nije izdržao da ne komentira jedanaesterac dosuđen na Luki Modriću.

"A što sad?!“, napisao je Pique na Twitteru, dakako, aludirajući time da je penal na Modriću bio sumnjiv.

Modrić je sjajnim solo prodorom jedanaesterac izborio u 57. minuti, a minutu kasnije Cristiano Ronaldo nije uspio zabiti s bijele točke.

20. travanj 2024 10:56