acmilan.com / acmilan.com
DOKAZIVANJE OD SAMOG STARTA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 04. rujan 2016. 01:22

Prvo je na treningu pokazao što zna, a onda je svoje kvalitete demonstrirao u prvoj utakmici za novi klub. Mario Pašalić je, naime, u subotu odigrao prve minute za Milan, u prijateljskoj utakmici i pobjedi 2-1 protiv Bournemoutha.

Mladi Hrvat je započeo u prvih 11 milanskog giganta na poziciji centralnog veznjaka otkud je do 79. minute stalno tražio incijativu i loptu, kreirajući igru Rossonera. Milan je poveo preko Susa, izjednačio je Moussef, a Niang golom s bijele točke zaključio dvoboj u Engleskoj.

"Mario je odigrao jaku dobru utakmicu s obzirom na to da nam se tek priključio" prokomentirao je nastup Pašalićamladog veznjaka trener Milana Vincenzo Montella.

20. travanj 2024 01:00