REUTERS/Eric Gaillard / REUTERS
BEZ ŠANSI ZA GOSTE

Piše: HinaObjavljeno: 04. veljača 2017. 20:29

U derbiju 23. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco je pobijedio Nicu 3-0 odvojivši se na vrhu ljestvice Le Championnata.

Momčad iz Kneževine i Nica su derbi Azurne obale dočekali bodovno poravnati na vrhu ljestvice, no gosti se nisu uspjeli obraniti silovitim napadima najefikasnije momčadi u ligama 'petice'.

Nica je držala 'nulu' u prvom poluvremenu, no u nastavku susreta je domaćin zabio tri gola.

All Goals & highlights - Monaco 3-0 Nice - les... by mohtv

Strijelci za uvjerljivu pobjedu Monaca bili su Valere Germain (47) i Radamel Falcao (60, 81). Nica je najbliže pogotku bila u posljednjim trenucima susreta kada je Valentin Eysseric uzdrmao vratnicu.

Danijel Subašić je branio za Monaco koji sada ima 52 boda.

PSG je iskoristio poraz Nice i pobjedom protiv Dijona 3-1 probio se na drugu poziciju. PSG je tek u zadnjih deset minuta uspio slomiti domaćine. Strijelci za PSG bili su Lucas Moura (29), Thiago Silva (81) i Edinson Cavani (84), dok je pogodak za Dijon zabio Julio Tavares (31).

25. travanj 2024 11:07