screenshot
SPEKTAKL U JAPANU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. srpanj 2019. 16:44

Barcelona je novu sezonu otvorila na Rakuten kupu u japanskoj Saitami, gdje je odmjerila snage s Chelseajem, I već u svojoj drugoj utakmici na klupi Bluesa Frank Lampard je skinuo veliki 'skalp'.

Chelsea je dobio Barcelonu s 2:1 pogocima Tammyja Abrahama u 34. i Rossa Barkleyja u 81. minuti, a poraz Katalonaca je sjajnim golom u sudačkoj nadoknadi ublažio Ivan Rakitić, koji je na poluvremenu zamijenio Busquetsa. U pobjedničkim redovima 70 minuta je igrao Mateo Kovačić, kojeg je odmijenio Zappacosta.

Barcelona je igrala bez Messija i Suareza, ali je zato debitirao Antoine Griezmann, koji je odigrao prvo poluvrijeme te se u 17. minuti žestoko sudario sa Jorginhom. Iako je izgledalo vrlo ružno, čini se da je Francuz prošao bez teže ozljede...