Screenshot: Twitter
SAVRŠENO MU JE SJELA

Piše: Iva PrpićObjavljeno: 15. rujan 2019. 19:43

U devetom kolu ruskog prvenstva, moskovski CSKA gostovao je u Tambovu kod posljednje momčadi prvenstva. CSKA je u gostima slavio rezultatom 2:0, a prednost je mogla biti i veća da je Chalov bio precizan s bijele točke u 65. minuti susreta.

U utakmicu je u 84. minuti ušao i hrvatski veznjak Kristijan Bistrović kojemu je trebalo 12 sekundi na terenu da postigne fantastičan pogodak iz voleja s 25 metara, neobranjiv za vratara Sheliu.

Bivši igrač Slaven Belupa dočekao je loptu koju su nogometaši Tambova izbili iz peterca nakon izvođenja kornera, čime je postigao svoj prvi pogodak za CSKA ove sezone. U posljednjim trenucima utakmice konačni rezultat postavio je Magnusson.

Osim njega nastupila su i preostala dva hrvatska igrača u redovima moskovskog kluba, Vlašić cijelu utakmicu, a Šarlija je ušao na poluvremenu.

19. travanj 2024 01:47