screenshot
NAJTEŽE IZ NAJLAKŠIH SITUACIJA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. ožujak 2017. 17:11

Nikica Jelavić ove je zime punio hrvatske sportske medije kao moguće veliko pojačanje Rijeke, no transfer je propao, a 31-godišnji Jelavić je upravo započeo svoju novu sezonu u kineskom prvenstvu.

Guizhou Zhicheng je u prvom kolu na svom Guiyang olimpijskom centru ugostio Liaoning Whowin i odigrao 1:1.

Jelavić je bio jedan od najboljih u domaćim redovima i izjednačio je rezultat u 54. minuti iz penala, nakon što su gosti vodili od 14. minute također golom s bijele točke.

Međutim, Jelavić se na kraju ipak nije proslavio jer je pred kraj susreta promašio nešto što su već svi vidjeli u golu.

Gostujući trener je do 56. minute napravio sve tri zamjene pa je, nakon što je u 65. minuti njegov golman Shi Xiaton dobio drugi žuti, među stative morao postaviti jednog od igrača. Išao je Jelavić sam na 'golmana', ali je neobjašnjivo poslao loptu 'nebu pod oblake'.

25. travanj 2024 17:53