Screenshot
NAJBOLJI IGRAČ UTAKMICE

Piše: Robert ŠolaObjavljeno: 20. srpanj 2019. 22:06

Nogometaši CSKA upisali su prvu pobjedu u novoj sezoni. U Moskvi su u utakmici 2. kola pobijedili Orenburg sa 2:1. Moskovljane je u vodstvo doveo Nikola Vlašić u 30. minuti.

Nakon što se sjajnim driblingom oslobodio svog čuvara, lijepo je plasirao loptu koja se od vratnice odbila u gol. Vlašić je sudjelovao i pogotku Sigurdssona u 38. minuti.

Petom je krasno proigrao Čalova, ovaj je asistirao Islanđaninu koji je volejom zabio za 2:0. Orenburg je već u 40. smanjio na 2:1, strijelac je bio Maliarov u prvoj ozbiljnoj akciji gostiju. Bio je to i posljednji pogodak na utakmici.

Nikola Vlašić - trener ga je napokon vratio u vezni red - bio je daleko najbolji igrač utakmice, rastrčan, okomit i maksimalno agresivan, zabilježio je 9 uspješnih driblinga te četiri ključna dodavanja. Bistrović je odigrao jako dobrih 90 minuta, a Šarlija je ostao na klupi.

19. travanj 2024 15:36