Screenshot
NIJE SE MOGLO SAKRITI

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 22. svibanj 2018. 10:37

Zlatan Ibrahimović ponovno je priča dana, ali ovoga puta ne zbog nogometnih majstorija koje iz utakmice u utakmicu demonstrira u LA Galaxyju već zbog jednog zaista nesportskog poteza za svaku osudu.

36-godišnji Ibra je na noćašnjem gostovanju kod Montreal Impacta odlučio uzeti pravdu u svoje ruke, ali je zaboravio da danas baš sve snimaju kamere.

Nakon što ga je u jednoj akciji pred kraj prvog poluvremena nagazio protivnički igrač Michael Petrass, Ibrahimović se odlučio osvetiti. Očito misleći da nitko ne gleda, Ibra je s leđa opalio jak šamar znatno nižem protivniku, a potom zajedno s njim pao na travnjak i pokušao odglumiti obostrani prekršaj.

Kamere su naravne sve snimile, a sudac je nakon pogledane snimke Ibrahimoviću pokazao crveni karton.

Galaxy je cijelo drugo poluvrijeme igrao s igračem manje, ali uspio je sačuvati 1:0 pobjedu.

19. travanj 2024 13:00