GETAFE - CELTA 2-1

Piše: HinaObjavljeno: 27. siječanj 2015. 00:06

U posljednjem susretu 20. kola španjolskog nogometnog prvenstva Getafe je pobijedio Celtu 2-1, a za pobjednički pogodak u 85. minuti sjajno je petom asistirao Brazilac s hrvatskom putovnicom Sammir.

Gosti su poveli u 15. minuti golom Charlesa, no četiri minute kasnije Alvaro Vazquez je izjednačio. Getafe je mogao do vodstva u 78. minuti, no Diego Castro je promašio jedanaesterac. Španjolski veznjak je pokušao 'panenkom' svladati Sergia Alvareza, no vratar Celte je pročitao njegovu namjeru i lakoćom obranio. Ipak, pet minuta prije kraja utakmice Getafe je stigao do važnih bodova u borbi za prvoligaški spas. Sammir je sjajno petom asistirao Pablu Sarabiji koji je zatresao suparničku mrežu.