screenshot
ČOVJEK ZVAN KIKS

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 10. siječanj 2020. 17:31

Neke se stvari ne događaju slučajno. Barem ne kada je Loris Karius u pitanju. Gol kojeg je danas primio u prijateljskoj utakmici njegovog Besiktasa protiv Altinordua spada u kategoriju onih - vjerovali ili ne.

Igrala se 12. minuta utakmice kada je rezultat već bio 1:0 za Besiktas. Nepune dvije minute ranije Jermain Lens zabio je prvi pogodak na utakmici, a onda je "briljirao" nekadašnji vratar Liverpoola.

Karius je naime, kao što možete vidjeti na snimci, propustio loptu koja je išla prema njemu, ubačena s lijeve strane. Teško je i opisati kako se to zapravo dogodilo pa najbolje da sve skupa vidite sami...

Inače, utakmica je završila 2:2, drugi pogodak za Beskitas postigao je Burak Yilmaz u 35. minuti.

17. travanj 2024 01:56