Screenshot
ŠOK NA TRAVNJAKU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 05. prosinac 2018. 22:05

Jednu od najzanimljivijih utakmica 16. kola francuske Ligue 1, onu Bordeauxa i St. Etiennea, obilježila je stravična situacija u kojoj je stradao Neven Subotić.

Srpski je defenzivac stradao nakon što je na njega u jednom skoku naletio golman njegove ekipe te ga koljenom udario u glavu. Subotić je ekspresno završio na podu, iz glave mu je potekla krv, a na trenutak je i izgubio svijest te je zbog svega navedenog u 21. minuti iznesen s terena.

Strani mediji javljaju da je odmah prevezen u bolnicu.

Iako je rezultat u ovakvim utakmicama najmanje važan, spomenut ćemo da je Bordeaux slavio s 3:2, a pobjednički pogodak za domaćine postigao je u 90. minuti Brazilac Pablo.

23. travanj 2024 21:01