Ronald Gorsic / CROPIX / CROPIX
OTVORILO SE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 31. listopad 2016. 17:01

Hrvatski trener Igor Pamić upisao je prvu pobjedu na klupi slovenskog prvoligaša Kopera. Pamićevi izabranici svladali su Radomlje 3:1, a dvostruki asistent je bio Danijel Pranjić, bivši reprezentativac Hrvatske.

Pamić je Koper preuzeo početkom listopada, a dosad je imao po jedan remi i poraz, pa nema sumnje da će mu prva pobjeda navući osmijeh na lice.

Pranjić je asistirao za prva gola Pekusonu odnosno Andrejašiću u 29. i 56. minuti, a za domaćina Radomlje nakratko je smanjio Nunić u 75. minuti ogleda. Konačnih 3:1 postavlja bivši nogometaš splitskog Hajduka Senijad Ibričić iz 11-erca nekoliko minuta kasnije.

Koper sada zauzima 7. mjesto slovenske lige, a slijedi im utakmica protiv lidera Olimpije doma u nedjelju.

18. travanj 2024 18:03