Reuters / Lee Smith Livepic / REUTERS
NE NEDOSTAJE IM STRASTI

Piše: HinaObjavljeno: 12. ožujak 2017. 17:20

U najvećem derbiju škotskog nogometnog prvenstva Celtic i Rangers su odigrali bez pobjednika 1-1.

Domaćin je poveo golom Stuarta Armstronga u 35. minuti, a izjednačio je Clinton Hill tri minute prije kraja utakmice za goste i inače povratnike u najjači razred škotskog klupskog nogometa nakon godina provedenih u nižim ligama.

Hill je tako spasio Rangers da ne upiše i četvrti poraz u najvećem derbiju ove sezone, te zaustavio Celtic na putu do 18. uzastopne pobjedu u prvenstvu ove sezone.

All Goals & Highlights HD - Celtic 1-1 Rangers... by jaredpeele

Jozo Šimunović nije nastupio za Celtic, a kod gostiju nije bilo Nike Kranjčara koji je već duže vrijeme izvan stroja zbog ozljede.

Celtic vodi na ljestvici s uvjerljivih 80 bodova, čak 25 bodova više od Aberdeena na drugoj poziciji. Rangers je treći sa 33 boda minusa.