Reuters/Jason Cairnduff
KOVAČIĆ OSTAO NA KLUPI

EVERTON NANIO NOVI TEŽAK UDARAC CHELSEAJU Momčad Maurizija Sarrija sve dalje od plasmana u Ligu prvaka

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. ožujak 2019. 21:26

U 31. kolu Premier lige Everton je u nedjelju na domaćem terenu protiv Chelseaja slavio sa 2-0 golovima Richarlisona (49) i Gylfija Sigurdssona (72), čiji je udarac s bijele točke obranio Kepa Arrizabalaga, ali se lopta odbila do njega i iz drugog pokušaja je zatresao mrežu.

Mateo Kovačić je ostao na klupi Chelseaja.

Nogometaši Liverpoola vratili su se na prvo mjesto nakon što su u gostima svladali predzadnji Fulham sa 2-1, i sada imaju dva boda više od Manchester Cityja, čiji je prvenstveni dvoboj protiv Manchester Uniteda odgođen zbog obaveza u FA kupu.

Liverpool je poveo golom Sadia Manéa u 26. minuti i stalno je imao inicijativu, ali u 74. minuti, zahvaljujući nesporazumu između stopera Van Dijka i vratara Alissona Becker, Ryan Babel je donio izjednačenje Fulhamu. No, u 81. minuti James Milner iz penala, kojeg je izborio Sadio Mané, donosi pobjedu "redsima". Hrvatski stoper Dejan Lovren ostao je na klupi za pričuve Liverpoola.

25. travanj 2024 09:26