LIVERPOOL, ENGLAND - AUGUST 24: Mohamed Salah of Liverpool celebrates after scoring his team's third goal during the Premier League match between Liverpool FC and Arsenal FC at Anfield on August 24, 2019 in Liverpool, United Kingdom. (Photo by Laurence Griffiths/Getty Images)

3. KOLO

• Sportske novosti,
    • Hina

• 24.08.2019. u 20:22

• Veliku i važnu pobjedu upisao je Liverpool pred svojim navijačima u trećem kolu Premiershipa.

Redsi su na Anfieldu s 3:1 pobijedili Arsenal i zasjeli na prvo mjesto prvenstvene tablice. Prvi pogodak na utakmici djelo je Matipa koji je u 41. minuti bio najviši pred gostujućim vratima nakon udarca iz kuta, a nakon toga je stvari u svoje ruke preuze Salah.

Sjajni Egipćanin prvo je na 2:0 povisio iz jedanaesterca u 49., da bi potom 10 minuta kasnije povisio na 3:0.

Za goste je poraz ublažio Torreira koji je mrežu domaćina zatresao u 85. minuti.

Dejan Lovren nije konkurirao za nastup u momčadi Liverpoola.

Liverpool je na vrhu ljestvice s maksimalnih devet bodova, tri više od drugog Arsenala.