Mike Hewitt/Getty Images
PREMIERSHIP

Piše: HinaObjavljeno: 23. travanj 2019. 00:58

Nogometaši Chelseaja i Burnleya u susretu su 35. kola engleskog prvenstva na Stamford Bridgeu odigrali 2-2 (2-2).

Svi pogoci postignuti su u prvom poluvremenu, goste je u vodstvo doveo Hendrick preciznim udarcem s vrha kaznenog prostora u 8. minuti, a domaći su vrlo brzo preokrenuli preko Kantea u 12. i Higuaina samo dvije minute kasnije. No, Barnes je uspio poravnati na 2:2 u 24. minuti.

Hrvatski veznjak Mateo Kovačić odigrao je drugo poluvrijeme za Chelsea koji je sada četvrti sa 67 bodova, koliko ima i treći Tottenham Hotspur, dok peti Arsenal ima bod manje, no Chelsea je odigrao susret više.

Burnley je 15. sa 40 bodova.

Na vrhu je Liverpool sa 88 bodova, dva više uz utakmicu više od drugog Manchester Cityja.

26. travanj 2024 21:06