REUTERS/Rebecca Naden
2. KOLO PREMIERSHIPA

HRVATSKI NAPADAČ VIŠE NIJE VLASNIK NESLAVNOG REKORDA PREMIERSHIPA Brazilac se upisao u povijest i ispao veliki tragičar

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. kolovoz 2018. 18:53

Nikola Kalinić do danas je držao neslavni rekord Premiershipa. Naime, aktualni igrač Atletico Madrida, a tadašnji napadač Blackburna u ožujku 2010. godine nije uputio nijedno dodavanje suigračima u 45 minuta igre u susretu protiv Birmingham Cityja i postao je vlasnik negativnog rekorda.

Ali više nije usamljen.

Danas je u sklopu 2. kola Premiershipa odigrana utakmica između Cardiffa i Newcastlea (0:0) u kojoj brazilski veznjak 'Svraka' Kenedy u prvom poluvremenu također nije dodao nijednu loptu svojim suigračima.

Na kraju je Kenedy ispao potpuni tragičar susreta budući u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena nije realizirao jedanaesterac koji bi njegovoj momčadi donio pobjedu.

19. travanj 2024 03:08