Reuters/Jason Cairnduff
8. KOLO PREMIERSHIPA

LIVERPOOL DO POBJEDE U ZADNJIM SEKUNDAMA Sadio Mane junak 'Redsa': Zabio u dramatičnoj završnici za nastavak stopostotnog niza

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 05. listopad 2019. 20:27

Pogotkom Milnera iz penala u 95. minuti Liverpool je na Anfieldu slavio protiv Leicestera s 2-1 i ostao maksimalan i nakon osam kola.

Europski prvak je poveo golom Manea u 41. minuti, no Madisson je u 80. poravnao za "Lisice". I kada se činilo da će se prekinuti čudesan niz Redsa, u petoj minuti sudačke nadoknade u kaznenom prostoru Leicestera srušen je Mane, a James Milner iz penala donosi osmu prvenstvenu pobjedu. Dejan Lovren je odigrao cijelu utakmicu za domaćine.

Europski doprvak Totenham izgubio je kod Brightona s 0-3 u 8. kolu engleskog Premiershipa i time doživio čak četvrti poraz u posljednjih pet utakmica. Tinejdžer domaćina Aaron Connolly (32, 65) postigao je dva gola, a Brighton je poveo već u 3. minuti preko Maupaya. Bila je to prva pobjeda Brightona nad londonskom momčadi nakon 1983. godine, a još gore za Spurse je i teška ozljeda francuskog reprezentativnog vratara Huga Llorisa, koji je iznesen s terena u 8. minuti. Tottenham je prije nekoliko dana izgubio kod kuće s čak 2-7 od Bayerna u Ligi prvaka, pa se očekuje i smjena trenera Mauricia Pochettina.

Veliku pobjedu ostvarila je Aston Villa koja je s čak 5-1 slavila kod Norwicha.