SERIJA KOJOJ NEMA KRAJA

LIVERPOOL NASTAVIO JURIŠ PREMA NASLOVU PRVAKA Salah i društvo 'razbili' Southampton i sad imaju čak 22 boda više od Cityja

Dejan Lovren ostao je na klupi Liverpoola koji sada ima 73 boda, čak 22 više od drugog Manchester Cityja
Piše: HinaObjavljeno: 01. veljača 2020. 19:38

Nogometaši Liverpoola nastavili su svoj juriš prema prvom naslovu engleskog prvaka nakon 30 godina 4-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv Southamptona u susretu 25. kola Premier lige...

Liverpool je otpor gostiju slomio u nastavku, a u strijelce su se upisali Oxlade-Chamberlain (47), Henderson (60) i Salah (72, 90). Dejan Lovren ostao je na klupi Liverpoola koji sada ima 73 boda, čak 22 više od drugog Manchester Cityja koji u nedjelju gostuje kod Tottenham Hotspura, dok je Southampton 11. sa 31 bodom.

U prvom dvoboju 25. kola Leicester i Chelsea igrali su 2-2 (0-0). Svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu. Chelsea je poveo u 46. minuti pogotkom Ruedigera. Leicester preokretom došao do prednosti pogocima Barnesa u 54. i Chilwella u 64. minuti. Ruediger je postigao i drugi pogodak za Chelsea te u 71. minuti postavio konačnih 2-2.

Mateo Kovačić je do 74. minute bio na klupi za pričuve Chelseaja, a dvije minute nakon ulaska u igru zaradio je žuti karton. Leicester je treći sa 49 bodova, osam više od četvrtog Chelseaja.

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 25. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United i Wolverhampton Wanderers su igrali 0-0.

Nakon ovog remija ova dva sastava ostala su bodovno poravnata na 35 bodova, jednim manje od petog Sheffield Uniteda, a jednim više od osmog Tottenham Hotspura.

Liverpool's Egyptian midfielder Mohamed Salah (C) celebrates with teammates after scoring his team's third goal during the English Premier League football match between Liverpool and Southampton at Anfield in Liverpool, north west England on February 1, 2020. (Photo by Paul ELLIS / AFP) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications. /

17. travanj 2024 08:52