Reuters, sn ilustracija
SENZACIJA U ENGLESKOJ

LIVERPOOL ŠOKANTNO ISPAO IZ KUPA, ALI KLOPP JE DOŽIVIO JOŠ JEDAN VELIKI UDARAC Dejan Lovren u bolovima odšepao s terena već na samom početku

Piše: HinaObjavljeno: 07. siječanj 2019. 23:48

Liverpool se oprostio od FA kupa porazom 1:2 kod Wolverhamptona u okviru 3. kola, a utakmica nije bila sretna ni za hrvatskog reprezentativca Dejana Lovrena.

On je bio među rijetkim prvotimcima koje je koristio trener Klopp, ali morao je izaći s terena već u 6. minuti. Držao se za bedreni mišić i čini se kako je riječ o ozljedi zadnje lože, ali o njezinoj težini više će se znati sutra.

Zanimljivo da ga je zamijenio tek 16-godišnji Hoever jer Klopp ima mnogo problema s ozljedama centralnih braniča i izvan stroja su mu Matip i Joe Gomez.

Wolverhampton je poveo u 38. minuti golom Jimeneza, da bi u 51. minuti izjednačio Origi. Ipak, četiri minute kasnije Neves vraća prednost domaćinu, koju je sačuvao do kraja, a najbliži izjednačenju bio je Shaqiri, koji je iz slobodnog udarca pogodio okvir vrata.

23. travanj 2024 06:53