REUTERS/Hannah McKay
27. OVOSEZONSKA POBJEDA

MANCHESTER CITY PRIVREMENO VRATIO VRH PREMIERLIGAŠKE LJESTVICE Sterling zabio dva gola na gostovanju kod Crystal Palacea

Piše: HinaObjavljeno: 14. travanj 2019. 19:26

Nogometaši Manchester Cityja slavili su sa 3-1 (1-0) na gostovanju kod Crystal Palacea i privremeno preuzeli vodeću poziciju na ljestvici engleske Premier lige.

Za 27. ovosezonsku prvenstvenu pobjedu 'građana' dva pogotka postigao je Raheem Sterling u 15. i 63. minuti, a tri boda je potvrdio Gabriel Jesus golom u 90. minuti. Za domaće je jedini strijelac bio Luka Milivojević u 81. minuti iz slobodnog udarca.

Od 17.30 sati Liverpool u derbiju dočekuje Chelsea i pobjedom ponovno može preuzeti vodstvo. Manchester City u ovom trenutku ima 83 boda, jedan više od Liverpoola. Tottenham je treći sa 67, a Chelsea četvrti sa 66. Za mjesta u Ligi prvaka još se bore Manchester United (64) i Arsenal (63).