REUTERS/Phil Noble
29. KOLO PREMIERSHIPA

NAKON MERSEYSIDE DERBIJA LIVERPOOL OSTAO BEZ VRHA LJESTVICE Everton napravio uslugu Manchester Cityju

Piše: HinaObjavljeno: 03. ožujak 2019. 20:07

Završen je Merseyside derbi u sklopu 29. kola engleskog nogometnog prvenstva. Everton i Liverpool remizirali su na Goodison Parku 0:0.

Ovakav rezultat znači da je momčad Jürgena Kloppa prepustila vrh ljestvice Manchester Cityju koji je u subotu slavio 1:0 na gostovanju kod Bournemoutha. 'Građani' sada imaju bod više od 'Redsa'.

Dejan Lovren nije bio u konkurenciji za sastav Liverpoola zbog ozljede.

Liverpool je imao bolje šanse, nakon pola sata igre pucao je Mohamed Salah, iskosa s desne strane, Jordan Pickford je sjajno obranio, a onda Jordan Henderson nije uspio pospremiti odbijanac. U nastavku je vjerojatno najbolju šansu imao Fabinho u 69. minuti, ali je njegov udarac stigao blokirati Lucas Digne.

25. travanj 2024 06:26