REUTERS/David Klein
DRAMA U ZAVRŠNICI

NEUSPJEŠAN DEBI SLAVNOG STRUČNJAKA NA KLUPI 'LISICA' Leicester pokleknuo u sudačkoj nadoknadi, Vardy postigao svoj 99. pogodak u najdražem dresu

Piše: HinaObjavljeno: 03. ožujak 2019. 16:32

Promjena na klupi Leicestera nije donijela instant učinak jer je momčad koju je po prvi put vodio Brendan Rodgers poražena sa 2-1 (1-0) na gostovanju kod Watforda u 29. kolu engleskog prvenstva.

Deeney je već u 5. minuti doveo Watford u vodstvo koje je domaća momčad držala do 76. minute, kad je nepažnju u obrani domaćih iskoristio Jamie Vardy i postigao svoj 99. pogodak u dresu Leicestera. U drugoj minuti sučevog vremena Watford je došao do sva tri boda, a zasluge idu strijelcu Andreu Grayu.

Soccer Football - Premier League - Watford v Leicester City - Vicarage Road, Watford, Britain - March 3, 2019  Watford's Andre Gray celebrates scoring their second goal with Troy Deeney       Action Images via Reuters/Matthew Childs  EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or
Reuters/Matthew Childs

Watford je ostao na osmom mjestu, ali se sa 43 boda ponovno izjednačio sa sedmoplasiranim Wolverhamptonom. Leicester je sa 35 bodova ostao na 11. mjestu. Vodeći Manchester City ima 71 bod i utakmicu više od drugoplasiranog Liverpoola koji ima 69 bodova.

U nedjelju su na rasporedu i posljednje dvije utakmice 29. kola u kojima se sastaju Fulham - Chelsea i Everton - Liverpool (17.15).

Torino - Chievo 3-0

Nogometaši Torina pobijedili su Chievo sa 3-0 (0-0), iako je zadnja momčad na ljestvici Serie A do 76. minute imala bod u rukama i održala mrežu netaknutom, ali je domaća momčad s dva pogotka u sučevoj nadoknadi ostvarila uvjerljivu pobjedu.

Belotti je u 76. minuti pogodio za 1-0, a pogotke nakon isteka 90. minute postigli su Rincon (90+2) i Zaza (90+4).

Torino se desetom pobjedom u sezoni sa 41 bodom privremeno probio na šesto mjesto. Chievo je sa 10 bodova na dnu ljestvice. Vodeći Juventus ima 69 bodova, a drugi Napoli 56.

U nedjelju je na rasporedu i preostalih pet utakmica 26. kola u kojima se sastaju: Genoa - Frosinone, SPAL - Sampdoria, Udinese - Bologna (15 sati), Atalanta - Fiorentina (18.00) i Napoli - Juventus (20.30)

19. travanj 2024 08:02