Soccer Football - Premier League - Watford v Manchester City - Vicarage Road, Watford, Britain - December 4, 2018 Manchester City's Fabian Delph and Fernandinho celebrate after the match REUTERS/David Klein EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or
REUTERS/David Klein / REUTERS

Manchester City

PREMIER LIGA

NEZAUSTAVLJIVI MANCHESTER CITY GAZI SVE PRED SOBOM Pepova vojska slavila u gostima kod Watforda! Sane i Mahrez zabili za 13. pobjedu u sezoni

• 04.12.2018. u 23:01

• Nogometaši Manchester Cityja slavili su sa 2-1 (1-0) na gostovanju kod Watforda i tako stigli do 13. pobjede u 15 ovosezonskih nastupa u engleskom prvenstvu.

Branitelji naslova su poveli u 40. minuti, kad je mrežu Watforda zatresao Leroy Sane. U 51. minuti na 2-0 je povisio Riyad Mahrez. U nekoliko navrata Brazilac Gabriel Jesus imao je mogućnost donijeti momčadi Pepa Guardiole tri gola prednosti, ali nije imao dovoljno preciznosti.

Soccer Football - Premier League - Watford v Manchester City - Vicarage Road, Watford, Britain - December 4, 2018 Manchester City's Gabriel Jesus in action with Watford's Craig Cathcart REUTERS/David Klein EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or

U 85. minuti je Abdoulaye Doucoure uspio ugurati loptu u mrežu aktualnog prvaka te preostalih 10 minuta učinio zanimljivima. 'Stršljenovi' su oblijetali gol Manchestera, ali do izjednačenja nisu uspjeli doći.

Manchester City je s utakmicom više stvorio pet bodova prednosti pred drugoplasiranim Liverpoolom, koji u srijedu gostuje kod Burnleyja. Trećeplasirani Chelsea gostuje kod Wolverhamptona, a derbi 15. kola na Old Traffordu će odigrati Manchester United i Arsenal.