Action Images via Reuters
SRETNI REMI

NOVI UDARAC ZA MANCHESTER UNITED Mourinho već treću utakmicu ne zna za pobjedu! United gubio 2:0, pa se u pet minuta spasio poraza

Piše: HinaObjavljeno: 01. prosinac 2018. 22:03

I treće kolo zaredom Manchester United je bez pobjede u Premier ligi, nakon što je večeras u gostima kod Southamptona odigrao 2:2

U posljednjoj utakmici dana Southampton i Manchester United podijelili su bodove na St. Mary'su čime više mogu biti zadovoljniji gosti.

Naime, Sveci nakon 20 minuta vodili s 2:0 pogotkom Armstronga i sjajnim slobodnim udarcem Cedrica, no već do poluvremena momčad Josea Mourinha vratila se u utakmicu preko Lukakua (napokon zabio!) i Herrere, oba puta je asistent bio Rashford.

U nastavku se rezultat nije promijenio, s time da je De Gea bio zaposleniji vratar od McCarthyja, a zanimljiva je odluka Mourinha da Martiala, najboljeg ovosezonskog strijelca, uvede tek u 77-oj minuti.

26. travanj 2024 05:05