Soccer Football - Premier League - Southampton v Manchester United - St Mary's Stadium, Southampton, Britain - August 31, 2019 Southampton's Jannik Vestergaard celebrates scoring their first goal REUTERS/Hannah Mckay EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or
REUTERS/Hannah Mckay

IMAJU ZA ČIME ŽALITI

NOVO RAZOČARANJE ZA MANCHESTER UNITED Treće kolo zaredom 'Crveni vragovi' ostali bez pobjede, a imali su vodstvo i igrača više

• Sportske Novosti

• 31.08.2019. u 15:53

• Završena je prva utakmica 4. kola Premiershipa. Southampton i Manchester United remizirali su na stadionu St. Mary's 1:1.

Daniel James zabio je krasan gol za vodstvo Manchester Uniteda već u desetoj minuti. Njegov udarac s vrha kaznenog prostora odsjeo je u samim rašljama gola 'Svetaca'. Southampton je izjednačio u 58. minuti kada je Jannik Vestergaard zatresao mrežu glavom nakon što je nadoskočio Victora Lindelofa.

Southampton je u 73. minuti ostao s igračem manje nakon što je isključen Kevin Danso, ali 'Crveni vragovi' nisu uspjeli doći do pobjede s igračem više.

U četiri kola tako su ostali samo na jednoj pobjedi, iz prvog kola protiv Chelseaja, nakon čega je uslijedio poraz (Crystal Palace) i dva remija (Wolverhampton i Southampton).