REUTERS/Hannah Mckay
IMAJU ZA ČIME ŽALITI

NOVO RAZOČARANJE ZA MANCHESTER UNITED Treće kolo zaredom 'Crveni vragovi' ostali bez pobjede, a imali su vodstvo i igrača više

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 31. kolovoz 2019. 17:53

Završena je prva utakmica 4. kola Premiershipa. Southampton i Manchester United remizirali su na stadionu St. Mary's 1:1.

Daniel James zabio je krasan gol za vodstvo Manchester Uniteda već u desetoj minuti. Njegov udarac s vrha kaznenog prostora odsjeo je u samim rašljama gola 'Svetaca'. Southampton je izjednačio u 58. minuti kada je Jannik Vestergaard zatresao mrežu glavom nakon što je nadoskočio Victora Lindelofa.

Southampton je u 73. minuti ostao s igračem manje nakon što je isključen Kevin Danso, ali 'Crveni vragovi' nisu uspjeli doći do pobjede s igračem više.

U četiri kola tako su ostali samo na jednoj pobjedi, iz prvog kola protiv Chelseaja, nakon čega je uslijedio poraz (Crystal Palace) i dva remija (Wolverhampton i Southampton).

19. travanj 2024 15:40