REUTERS/Eddie Keogh
STIGAO DO 10 GOLOVA U SEZONI

TOTTENHAM PREGAZIO POSLJEDNJEPLASIRANU MOMČAD LIGE Hat-trick Moure doveo Spurse ispred Chelseaja u borbi za Ligu prvaka

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 13. travanj 2019. 17:32

Nogometaši Tottenhama lakoćom su pobijedili Hudderslfield s 4:0 u prvoj subotnjoj utakmici 34. kola Premiershipa.

Spursi su pobjedu, svoju 22. ovosezonsku, praktički osigurali već u prvom poluvremenu u razmaku od tri minute. Naime, u 24. minuti je Victor Wanyama zabio za 1:0, da bi gostujuću mrežu zatresao Lucas Moura u 27. minuti.

Prvo ime susreta bio je bez sumnje Lucas Moura koji je upisao hat-trick. Moura je zabijao i u 87. i 93. minuti i stigao do brojke od deset premierligaških golova u sezoni.

Tottenham je pobjedom preskočio Chelsea na trećem mjestu, dok posljednjeplasirani Huddersfield nema šanse za opstanak i ima za odigrati još četiri utakmice među elitnom.

25. travanj 2024 00:35