Clive Rose/Getty Images
23. KOLO

TOTTENHAM U SUDAČKOJ NADOKNADI DO VAŽNE POBJEDE Oslabljeni Spursi preokretom do slavlja protiv pretposljednje momčadi lige

Piše: HinaObjavljeno: 20. siječanj 2019. 20:56

Tottenham je 23. kolu engleskog nogometnog prvenstva u sudačkoj nadoknadi uspio sa 2-1 pobijediti Fulham, predzadnju momčad Premier lige, a junak je bio veznjak Harry Winks.

Tottenham je igrao bez svog najboljeg strijelca, ozlijeđenog Harryja Kanea. Zbog toga je u vrhu napada zaigrao španjolski veteran Fernando Llorente, ali on je, umjesto protivničke, zatresao vlastitu mrežu u 17. minuti nespretno reagiravši nakon kornera.

Spursi su poravnali na 1-1 u 51. minuti golom Dele Allija, a u sudačkoj nadoknadi (90+3) Harry Winks donosi pobjedu Tottenhamu.

Nogometaši Manchester Cityja rutinski su u nedjelju odradili gostovanje u 23. kolu kod 'fenjeraša' Huddersfielda pobijedivši sa 3-0 čime su smanjili zaostatak za vodećim Liverpoolom na četiri boda. Golove za četvrtu uzastopnu ligašku pobjedu 'Građana' zabili su Danilo (18), Raheem Sterling (54) i Leroy Sane (56).

25. travanj 2024 16:38