VELIKI ŠOK

UNITED JE OPET KIKSAO, TOTALNO NEOČEKIVAN DEBAKL Burnley šokirao fanove u Manchesteru, već osmi poraz 'vragova' sve više zabrinjava navijače

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. siječanj 2020. 00:18

Manchester United priuštio je još jedno neugodno iznenađenje svojim fanovima. Upisali su Vragovi osmi poraz ove sezone, neočekivano ga je u srijedu na Old Traffordu porazio Burnley 2-0...

Naime, gosti su poveli golom Chrisa Wooda u 39. minuti, da bi u nastavku utakmice Jay Rodriguez potvrdio pobjedu i tri boda, a dogodilo se to u - 56. minuti.

Nogometaši Leicestera i Tottenhama ubilježili su pobjede u dvobojima 24. kola Engleske lige igranim u srijedu.

Totenham je s 2-1 kod kuće pobijedio Norwich, a pobjedu je momčadi Josea Moutinha donio Son u 79. minuti. Tottenham je pobjedom skočio na šestu poziciju.

Leicester je s 4-1 nadigrao kao domaćin West Ham uz dva gola Ayoze Pereza. Leicester je treći s 48 bodova.

20. travanj 2024 11:45