REUTERS/David Klein
12. KOLO PREMIERSHIPA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. studeni 2017. 15:49

Odigran je veliki sjevernolondonski derbi na Emiratesu između Arsenala i Tottenhama u sklopu 12. kola Premiershipa.

Arsenal je slavio s 2:0 golovima Shrodana Mustafija iz 36. i Alexisa Sancheza iz 41. minute.

Mesut Özil asistirao je Mustafiju iz slobodnog udarca, a stoper Arsenala sjajno je pogodio glavom od vratnice. Za 2:0 zabio je Sanchez iz same blizine na asistenciju Alexandrea Lacazettea. Sjajno se Čileanac snašao na malom prostoru i rasparao mrežu.

Kod oba gola Tottenhamovi igrači imali su prigovor kod Mikea Deana, ali sudac se nije oglasio.

Ovom pobjedom Arsenal je prekinuo crnu seriju u susretima protiv Tottenhama. Naime, do ove utakmice nisu pobijedili ljute gradske rivale u šest uzastopnih susreta.

19. travanj 2024 18:21