REUTERS/Hannah McKay
3. KOLO

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. kolovoz 2017. 18:41

Odigrane su dvije od četiri nedjeljne utakmice 3. kola Premiershipa. Chelsea je na Stamford Bridgeu pobijedio Everton 2:0, dok je West Bromwich Albion kod kuće remizirao sa Stokeom 1:1.

Chelsea je do prve ovosezone domaće premierligaške pobjede stigao golovima Cesca Fabregasa u 27. i Alvara Morate u 40. minuti.

Everton je pak pretrpio prvi poraz.

Zanimljivo, Morata je nakon ove utakmice ispisao premierligašku povijest. Naime, postao je prvi igrač u povijesti Premiershipa koji je zabio gol i asistirao u prve dvije domaće utakmice svojeg kluba.

U okršaju West Bromwich Albiona i Stokea na Hawthornsu domaćin je vodio golom Jaya Rodrigueza iz 61. minute sve do 77. kada je Peter Crouch gostima donio vrijedan bod.

25. travanj 2024 04:12