Action Images via Reuters/Jason Cairnduff
12. KOLO PREMIERSHIPA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 11. studeni 2018. 20:34

Odigrane su sve četiri nedjeljne utakmice 12. kola Premiershipa.

U onoj najzanimljivijoj, u dvelikom mančesterskom derbiju City je na Etihadu pobijedio United s 3:1.

Golove za City zabili su David Silva u 12., Sergio Agüero u 48. minuti i Ilkay Gündogan u 86. minuti dok je jedini gol za United zabio Anthony Martial iz jedanaesterca u 58. minuti.

City se ovom pobjedom vratio na vrh ljestvice koji je nakratko izgubio od Liverpoola koji je 2:0 slavio kod kuće protiv Fulhama.

U preostale dvije utakmice kiksali su Chelsea i Arsenal. Chelsea je odigrao kod kuće tek 0:0 protiv Evertona, dok je Arsenal odigrao svega 1:1 protiv Southamptona.

GOL MANCHESTER UNITEDA ZA 2:1 PROTIV CITYJA POGLEDAJTE OVDJE

Gosti su na Emiratesu poveli u 12. minuti golom Ivana Cavaleira, a 'Topnike' je spasio Henrik Mhitarjan u 86. minuti.

18. travanj 2024 21:03