Action Images via Reuters
TEŠKI DEBAKL

Piše: HinaObjavljeno: 26. studeni 2017. 17:38

U susretu 13. kola engleskog nogometnog prvenstva Southampton je razbio Everton 4-1, a za goste je posljednjih 15 minuta igrao hrvatski nogometaš Nikola Vlašić.

Everton se dobro držao u prvom poluvremenu koje je završilo 1-1, no u nastavku je uslijedio potop gostiju iz Liverpoola.

Domaćin je poveo u 18. minuti golom Dušana Tadića, a izjednačio je u 44. minuti sjajnim pogotkom Gylfi Sigurdsson. Southampton je do nove prednosti došao u 52. minuti golom Charliea Austina, a isti je igrač šest minuta kasnije zabio za 3-1.

Pobjedu domaćina potvrdio je Steven Davis u 87. minuti. Vlašić je za goste igrao posljednjih 15 minuta.

Southampton je ovom pobjedom skočio na 10. mjesto sa 16 bodova, dok je Everton na 16. mjestu sa 12 bodova, dva više od zone ispadanja.

26. travanj 2024 22:55